دانشجویان ورودی 62 و 63 دانشکده علوم اجتماعی علامه

پیشنهادات دوستان

نویسنده :دوست اول
تاریخ:شنبه 13 اردیبهشت 1393-08:34 ب.ظ


طی تماس های تلفنی اخیر با دوستان برای اطلاع رسانی جلسه گردهمایی 19 اردیبهشت، برخی پیشنهادات به شرح ذیل از سوی اعضای وبلاگ سیمرغ علامه مطرح گردید که در صورت صلاحدید، برای نظرسنجی روی وبلاگ قرار گیرد. پیشنهدات مطرح شده به شرح ذیل می باشند:

پیشنهاد اول: ضمن قدردانی از محبت دوست و برادر بزرگوارمان جناب آقای نبیل برای میزبانی گردهمایی اول و بزرگواری جناب آقای تقوی نژاد در قبول زحمت برای میزبانی گردهمایی 19 اردیبهشت، همه ما ترجیح می دهیم هزینه حضور در جلسات گردهمایی بر عهده یک نفر نباشد که ادامه چنین روندی به عدم تداوم این جلسات منجر می شود و زمینه پایان یافتن شوق حضور در این گردهمایی ها را فراهم می سازد. لذا خواهشمند است مقرر فرمایید از جلسه سوم هر کس هزینه حضور خود در این گردهمایی ها را بپردازد تا حضور در این جمع صمیمی برای دوستان راحت تر شود.

پیشنهاد دوم: پیرو اعلام نظر آن برادر بزرگوار در زمینه تهیه یک هدیه تولد برای دوستان، پینشنهادی مبنی بر گردآوری مبلغی به عنوان حق اشتراک حضور در جلسات گردهمایی مطرح شده است. بر اساس این پیشنهاد، حضرتعالی شماره حساب را اعلام فرمایید تا دوستان همه ماهمه مبلغی هر چند اندک(برای مثال 100.000 ریال(10 هزار تومان) به حساب مذکوز واریز نمایند تا در شرایط خاص از قبیل تهیه و خرید هدیه، درج پیام تسلیت در جراید و... درنظر گرفته شود. این مبلغ برای هر یک از دوستان مبلغ در هر ماه بسیار ناچیز است. اما صندوق کوچکی برای سیمرغ علامه فراهم می کند تا در شرایط لازم از آن اتفاده شود. یا حتی مبلغی در نظر گرفته شود تا هزینه گرهمایی ها نیز از محل همین صندق تامین گردد.

پیشنهاد سوم: برخی دوستان ورودی های 66، 67 و 68 نیز خود را تمایل دارند در جمع ورودی های دهه 60 حضورداشته باشند. عدم تبدیل سیمرغ علامه به ورودی های دهه 60 زمینه ای را فراهم می سازد تا دوستان دیگر ورودی های دانشکدهعلوم اجتماعی دانشگاه علامه، زمینه ای را فراهم می سازد تا دیگر ورودی ها نیز به صورت مستقل اقدام به راه اندازی گروه های دیگر نمایند که اگر هدف تشکیل مجمع فارغ التحصیلان باشد، این فعالیت های جزیره ای سبب بروز مشکل در شکل گیری آن مجمع خواهد بود.

پیشنهاد چهارم: برخی دوستان و اعضای گروه سیمرغ امکاناتی در اختیار دارند که می توانند در اختیار کل اعضای گروه قراردهند. از جمله این امکانات، امکانات رفاهی، سیاحتی وحتی حرفه ای می باشد. دوستان خواهان تشکیل یک بانک اطلاعاتی در زمینه توانمندی های اعضای گروه و معرفی امکاناتی هستند که می تواند در اختیار کل اعضای گروه قرار گیرد.

پیشنهاد پنجم: برخی دوستان امکاناتی در جهت بهبود کیفی فعالیت های گروه دارند. از جمله یکی ازدوستان پیشنهاد کرد فرزند پسرشان با توجه به تخصصی که دارد، امکان آن را دارد که کیفیت وبلاگ را بهبود بخشد و حتی قابلیت آن را تا حد ایجاد یک سایت فراهم سازد. 
پیشنهاد ششم: جلسات گردهمایی به صورت شش ماهه و در یک محل مشخص برگزار شود.
پیشنهاد هفتم: با مسئولان دانشکده علوم ارتباطات مذاکراتی انجام گیرد تا یکی از جلسات با حضور کارکنان و اساتید همان دوره در محل سالن اجتماعات دانشکده برگزار شود. بنا به پیشنهاد دوستان در انی گردهمایی از زحمات کارکنان و اساتید آن زمان نیز قدردانی به عمل می آید.


جمع بندی از : خانم دکتر شاهمنصوریداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
یدالله ابراهیم خانی
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 04:38 ب.ظ
سلام تشکر از زحمات پیشنهاد میشوداطلاعیه عضویت بصورت فراخوان دریکی از روزنامه ها وسایت ها اطلاع رسانی وعکس های یادگاری در بخشی از وبلاگ جمع اوری ونشان داده شود
ورودی 67
شنبه 20 اردیبهشت 1393 06:38 ق.ظ
سلام کدام مقدمات رسمی و اداری !!!؟؟؟
یک تشکل دوستانه است ایا ما حق نداریم در یک تشکل مستقل دوستانمان را دعوت کنیم؟
لطفا توضیح بیشتری بدهید که ایا درجمع حاضر موافقت شد که ما هم در این گردهمایی باشیم یا نه؟
پاسخ دوست اول : سلام دوست گرامی
تشکل فراگیر یعنی کانون فارغ التحصیلان. این کانون باید ثبت شود و برای ثبت آن نیاز به هیات موسس و مراحل اداری در وزارت کشور دارد
ورودی 67
جمعه 19 اردیبهشت 1393 10:53 ب.ظ
با توجه به مخالفت برخی دوستان با پیوستن سایر ورودی ها و شکل گیری سیمرغ 60 اگر اجازه بدهید اطلاعیه فارغ التحصیلان سیمرغ 68 علامه را برای ایجاد تشکل فراگیر اعلام کنیم.
پاسخ دوست اول : در گردهمایی دوم پیشنهاد تشکل فراگیر داده شد. باید مقدمات اداری و رسمی آن طی شود.
حوری دهقان شاد
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393 04:31 ب.ظ
سلام با همه پیشنهادها موافقم به جز دو مورد :
- جلسات هر سه ماه یكبار برگزار شود ، نه هر شش ماه
- در حال حاضر ورودی هاى چهار دوره در سیمرغ علامه حضور دارند اضافه شدن ورودی های سالهای بعد با توجه به اینكه هیچ آشنایی و گذشته مشتركی با این دوستان نداریم حداقل الان ضروری به نظر نمى رسد.
اجازه دهید چند جلسه از برگزارى دورهمى سیمرغ بگذرد و دوستان قدیم همدیگر را پیدا كنند بعد شاید بتوان راه حلی برای این مورد پیدا كرد.
پى نوشت: از زحمات جناب آقاى دكتر قاسمى و سركار خانم دكتر شاهمنصورى بى نهایت سپاسگزارم
با تشكر حورى دهقان شاد
حوری دهقان شاد
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393 04:29 ب.ظ
سلام با همه پیشنهادها موافقم به جز دو مورد :
- جلسات هر سه ماه یكبار برگزار شود ، نه هر شش ماه
- در حال حاضر ورودی هاى چهار دوره در سیمرغ علامه حضور دارند اضافه شدن ورودی های سالهای بعد با توجه به اینكه هیچ آشنایی و گذشته مشتركی با این دوستان نداریم حداقل الان ضروری به نظر نمى رسد.
اجازه دهید چند جلسه از برگزارى دورهمى سیمرغ بگذرد و دوستان قدیم همدیگر را پیدا كنند بعد شاید بتوان راه حلی برای این مورد پیدا كرد.
پى نوشت: از زحمات جناب آقاى دكتر قاسمى و سركار خانم دكتر شاهمنصورى بى نهایت سپاسگزارم
با تشكر حورى دهقان شاد
علی پاینده
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 02:31 ق.ظ
ضمن سپاس از مهر بی پایان سرکار خانم دکتر شاه منصوری که این روزها محبت ایشان در پیگیری و اطلاع رسانی درخصوص نشست آتی شامل همه دوستان شده، عرض می کنم که:
- تقبل هزینه حضور در گردهمایی ها از سوی خود اعضا پیشنهاد منطقی است. ضمن اینکه چنانجه هریک از دوستان بتوانند تسهیلاتی را در این خصوص برقرار کنند، چه بهتر.
- با پرداخت مبلغی به عنوان اشتراک ماهانه کاملاً موافقم؛ چرا که فعالیت بهینه این تشکل نیاز به بنیه مالی مناسب دارد و با توجه به تعداد اعضا، مبلغ ماهانه 100 هزار ریال برای آغاز کار می تواند کارگشا باشد.
- تشکیل بانک اطلاعاتی از توانمندی اعضای گروه و معرفی امکانات و تسهیلاتی که از سوی هریک از اعضا قابل ارایه به دیگران باشد، پیشنهاد بسیار خوبی است؛ کما اینکه پیشنهاد پنجم و داوطلبی یکی از دوستان برای ارتقای فنی وبلاگ حاضر می تواند در همین راستا باشد.
- برگزاری یکی از گردهمایی ها در محل دانشکده ازجمله با هدف تجلیل از اساتید دوست داشتنی مان جه آنان که در جمع ما هستند و چه عزیزان سفر کرده، صد البته پیشنهاد بجایی است.
- پیشنهاد می کنم در برنامه ریزی های آتی به برنامه های رفاهی از قبیل راه انداری صندوق های مالی و اعتباری، خدمات متنوع بیمه ای، تورهای گردشگری و دیگر تسهیلاتی که با پشتوانه تعدا قابل ملاحظه اعضا و خانواده های آنان با صرف هزینه های بمراتب کمتر برقرار کرد، بیندیشیم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logoساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو