دانشجویان ورودی 62 و 63 دانشکده علوم اجتماعی علامه

دلنوشته هایی از شرکت کنندگان در گردهمایی دوم

نویسنده :دوست اول
تاریخ:دوشنبه 22 اردیبهشت 1393-07:06 ب.ظ

جمعه 19 اردیبهشت یک روز خاطره انگیز دیگر برای ورودی های 62 تا 65 دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی رقم خورد. بیش از 120 نفر در باغ صبای پونک جمع شدند تا یاد و خاطره روزهای خوب دانشجویی را بازسازی کنند. شوق دیدار آنچنان بود که برخی فراموش کردند نام خود را بر جریده آن روز خاطره انگیز ثبت کنند.  تنها 98 نفر اسامی خود را در لیست پیش بینی شده ثبت مشخصات آوردند. اما آمار چیز دیگری می گوید. آمار حاکی از آن است که جز 10 نفر میزبانان و میهمانان ویژه مجلس، 27  نفر از دوستانمان نام خود را ثبت نکرده اند.

حتی برخی دوستانمان که تعدادشان اندک نیز نبود، گفتند که در وبلاگ ثبت نام نکرده اند. چون ورودی 66 یا 67 بوده اند و برخی دیگر گفتند که به نام ورودی های 64 و 65 ثبت نام کرده اند. هرچه بود حضورشان گرم بود و صمیمی.

همه حرف هایی برای گفتن داشتند. چه آنان که اصرار داشتند جمع، گسترش یابد و دیگر ورودی های دهه 60 نیز به این جمع صمیمی بپیوندند. چه آنان که از جداسازی های ناشی از سیاست های مدیریت آموزشی دهه 60 دانشگاه علامه دلگیر بودند و بر این باور که حرف مشترکی میان ورودی های 62 تا 65 با ورودی های 66 تا 69 نیست که چون تعداد حاضران در گردهمایی گروه دوم بیشتر بود، نظر آنان در نظرسنجی غالب شد. اما دکتر سیف اللهی مهربان و دکتر پناهی حامی، میانه را گرفتند و پیشنهاد تشکیل یک N. G. O را دادند. حتی دکتر پناهی قول داد که از شکل گیری این تشکل حمایت و خانم سپهری مهربان نیز قول داد که مراحل انجام آن را پیگیری کند. شاید که بار دیگر به دور از سیاست و سیاست بازی های حاکم بر فضای مدیریت آموزشی دهه 60، جمع جدیدی شکل گیرد که همه دهه شصتی ها را در بر گیرد. و اینگونه باشد که از چند دستگی و شکل گیری گروه های مشابه پیشگیری شود.

برخی حرف هایشان را گفتند و برخی حرف هایشان را در دفتر یادبود نوشتند.

شهرام اخلاص پور پیشنهادش را در جمع مطرح کرد. شهرام اخلاص پور خواست که برای اساتیدی که از جان مایه گذاشتند تا امروز و فردای ما را بسازند، تجلیل به عمل آوریم. دکتر سیف اللهی را سرسلسله بزرگداشت ها می داند و پیشنهاد دارد که از این استاد گرانقدر آغاز کنیم. پیشنهاد دارد که "سیمرغ علامه" بانی این مهم شود و از تک تک آنان که به قول دکتر صمدی راد ما را در خود تکثیر کردند تجلیل به عمل آوریم و بهشان نشان که قدرشان را می دانیم و خاک پایشان هستیم. اخلاص پور می گوید برای برگزاری مراسم تجلبل از دکتر سیف الهی از هیچ کاری فروگذار نخواهد کرد.

علیرضا ابراهیم پور گفت: پسرش آمادگی دارد وبلاگ سیمرغ علامه را به وب سایت تبدیل کند.

وجیهه سادات ذکریا گفت: می تواند با امکاناتی که در اختیار حوزه مدیریتی خود دارد،  در بخش تقویت وبلاگ یا وب سایت اقدامات موثری داشته باشد.

دکتر سیف ا... سیف الهی نوشت: خوشحالم از جمع دوستان و همکاران که در آینده نزدیک به صورت N.G.O فعال خواهد شد، بسیار خرسندم.

دکتر حسن سرایی نوشت: خوشحالم خدمت فارغ التحصیلان دهه 60 هستم. امیدوارم این گردهمایی ادامه یابد.

دکتر سام آرام  نوشت: بسمه تعالی                    در این جلسه یاد مسافرت های دانشجویی که اینجانب در خدمت دانشحویان به مناطق رستایی و عشایری می رفتیم، در این جلسه زنده شد. مسافرت گنبد کاووس، یاسوج، چهار محال و بختیاری. امروز برای من روزی فراموش نشدنی شد.

دکتر انور صمدی راد نوشت: حضور در چنین مجلسی یک دنیا خاطره ناب و شادی بخش را برایم تداعی می کند. همیشه پایدار، سلامت و پایدار باشید.

ایوب کلاهدوزی نوشت: برگزاری این جلسه برای بنده یادآور خاطرات زیبا و تاثیرگذاری بود که هیچگاه فراموش نخواهد شد. از مبتکران برگزاری این مراسم ممنونم و بی صبرانه برای دیدار بعدی لحظه شماری می کنم.

امیر رنجبریان نوشت: به نام خدا         در این جمع صمیمی امروز بازهم یاد و خاطرات گذشته برایم تجدید شد. دکتر سیف‌الهی حضورشان یادآور تدریس و بخصوص جزوه های ایشان بود. روز اولی که در دانشکده با ایشان درس گرفتم، یادم می آید که برای یک درس نزدیک به هشت الی 9 جزوه قطور گرفتم که تا امروز همه آن ها را دارم.خاطره آن روزها زیاد است. بخصوص سفرهای علمی که از طرف دانشکده به شهرهای همدان و کاشان داشتیم. یاد و خاطره شهید سلامت را نیز گرامی می دارم.

سید رضا نقیب السادات نوشت: فرصت دیدار دوستان فرصتی مغتنم برای درک روزگار سپری شده است. این فرصت را گرامی داشته و آرزوی سلامی برای همه دوستان قدیمی دارم.

فاطمه توکل نوشت: ضمن عرض تشکر از همه پایه ریزان این برنامه بسیار زیبا. لحظات بسیار به یاد ماندنی امروز را مدیون آنها هستم.

وجیهه سادات زکریا نوشت: از دست اندرکاران درخواست می کنم ورودی های 66 و 67 نیز امکان حضور در این جمع صمیمی را داشته باشند.

حسن مزینانی و فرشته امینی نوشتند: 19 اردیبهشت روز بسیار نیکو و زیبایی بود. روز دیدار دوستان پس از نزدیک به 30 سال. امیدوارم همه دوستان سلامت و پاینده باشند.

محبوبه بابایی نوشت: بسیار خوشحالم که توفیق حضور در دومین گردهمایی هم دوره ای های عزیز و فرهیخته ام دارم. امید آن که هر چه زودتر بتوانیم این گردهمایی های دوره ای را تبدیل به یک تشکل علمی - اجتماعی کنیم تا هرچه بیشتر بهره مند شویم. و سپاسگزار میزبان دومین گردهمایی هستم. آرزوی سربلندی و پیروزی همه دوستان گرانقدرم را دارم.

فرزانه بیرانوند(یاراحمدی) نوشت: ستاره وجود دوستان عزیزم همواره فروزان و پرنور. روز خاطره انگیز دیدار با شما عزیزان به یاد ماندنیست. سرفراز و پیروز باشید.

مهناز یگانه نوشت: سال هاست اینقدر شاد نبوده ام. ممنون.

محمد مهدی امیری نوشت: بسمه تعالی           خدای را شاکرم که پس از سال ها توفیق دیدار دوستان بسیار صمیمی دانشکده و اساتید محترم حاصل گردید. امیدوارم بتوانم در تعاملی نزدیک تر یاد و خاطره سال های گذشته را پایدار و در ارائه خدمت به دوستان از هیچ کوششی دریغ نکنیم. محمد مهدی امیری هستم. سازمان بهزیستی کشور. امیدوار شرایطی حاصل شود که دوستان در شرایط و موقعیت های موجود به دوستان و هم کلاسی ها، خدمات مختلفی را که در توان دارند، ارائه کنند.

حشمت ا... حسینی نوشت:

به نام خدا               

محفل انس است و دوستان جمعند

وان یکاد بخوانید و در فراز کنید

... شبی خوش است، بدین قصه اش دراز کنید.

محفل  بسیار دلنشین و خاطره انگیزی است. همتی باید تا تداوم یابد و انرژی بخش ادامه راه گردد. برای همه دوستان آرزوی سلامت و سعادت دارم.

اکبر نصرالهی نوشت: خدا را  شاکرم بعد از سال ها دوستان و عزیزان را زیارت می کنم. از بانیان این کار بسیار خوب سپاسگذارم..

بهمن امامی نوشت: خدا را شکر که بعد از سال ها می توانم دوستان دانشگاهی خود را ببینم.

شیرین کربلایی علی نوشت: ساعت خوش بودن هم سپری شد. امید به روز آینده و تجدید دوستی ها.

سوسن فربد نوشت: خیلی خوشحالم که بعد از حدود 30 سال یاد گذشته را زنده دیدم و از دیدن هم کلاسی های قدیمم خوشحال شدم.

فریبا شکروی نوشت: بعد از 25 سال، دوستان خوبم را امروز دیدم. و این روز یکی از شادترین روزهای زندگیم شد.

میترا سیفی نوشت: سر ارادت ما و آستان حضرت دوست

که هر چه به سر ما می رود ارادت اوست.

خوشحالم بابت دیدن هم کلاسی های قدیمم.

؟؟؟ نوشت:  پس از سال ها توفیق دیدار دوباره دوستانم و اساتید را در این جمع یافتم. از همه دست اندرکاران و مسئولان این همایش تشکر دارم و خواستار ادامه این دیدارها و حتی غنی کردن این محالس با استفاده از تجارب علمی و اجتماعی اساتید و کارشناسان حاضر که بحمدا... در پست های مهمی هستند و برقراری ارتباطات نزدیک تر.

جمع آوری و تدوین: خانم دکتر شاهمنصوری

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
سونیا کریمی
شنبه 27 اردیبهشت 1393 09:28 ق.ظ
حضور همه دانشجویان دانشگاه علامه سلام عرض می کنم و روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به اساتید گرامی ودانشجویان قدیمی و جدید تبریک عرض می کنم
سونیا کریمی
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 09:27 ق.ظ
خانم شاه منصوری،آقای ایرج قاسمی و بقیه دست اندرکاران سلام
از تمام زحماتی که برای این گردهمایی متقبل شدید سپاسگزاری میکنم.این کار همت، پشتکار،علاقه،عشق و... می خواهد که شما دوستان دارید.با این حرکت زیبا ما پس از سالها کسانی را دیدیم که شاید فکر میکردبم دیگر آنها را نخواهیم داشت.گوهرهای گرانبهایی را به دست آوردیم که دیگر نباید بگذاریم از ما دور شوند واز دستشان بدهیم.به امید روزهای شاد ودیدارهای زیباتر
خسته نباشید وخدا قوت
اختر بهرامی
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 01:54 ب.ظ
سلام به همه دوستان
دیدن دوستان و هم دوره ای های عزیز من را به همان حال و هوای دوران دانشگاه برد.
ایوب کلاهدوزی
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 12:11 ق.ظ
سلام بسیار زیبا وبی نقص همانگونه که در شأن مراسم بود حق مطلب با نگارش خانم دکتر شاه منصوری ادا شد از زحمات خستگی ناپذیر خانم دکتر سپاسگذارم دیدار دوستان ایام شباب وهمکلاسی های دوران دانشجویی موجب شادمانی وتقویت روحیه بنده شد با برگزاری این مراسم دنیایی برایم ترسیم شد که کمتر از شروع یک زندگی دوباره وتازه نبود به امید انکه موسم وصال یاران هرگز پایانی نداثته باشد سپاسگذارم
فاطمه (نازی)توکل
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 01:01 ب.ظ
سلام خانم دکتر شامنصوری عزیز
ممنون از نگارش بسیار تاثیرگذارو زیباتون وبه خاطر همه ی زحمتا.ضمنا اگه ممکنه موارد واطلاعات به ایمیل من هم ارسال بشه .ایمیل من تو لیستتون نیست.سپاس
پاسخ دوست اول : ایمیل شما ثبت گردید. اطلاعات گروه برای شما هم ایمیل خواهد شد
مهناز یگانه
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 09:49 ق.ظ
و...
"بیتا شاه منصوری" هم به زیبایی نوشت گزارش این روز فراموش نشدنی را.
عالی بود.
ممنون
بیتا شاه منصوری
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 11:16 ب.ظ
و فراموش کردم در متن بیاورم که مجید فرقانی عزیزمان نیز که می خواست در جمع باشد و به دلیل فشردگی های کاری نتوانسته بود روز حمعه در گردهمایی دوستانه شرکت کند، جمع دوستان را به اتفاق خانواده به شهر مشهد دعوت کرده است.
مجید فرقانی در آن هنگامه معرفی های دوستانه، تلفنی با مدیر وبلاگ صحبت کرد و صدایش از بلندگو پخش شد که می گفت تمامی امکانات گردشگری اش را فراهم می سازد تا با درصد بالای تخفیف برای اعضای سیمرغ علامه، چند روزی میزبان این جمع صمیمی به همراه خانواده شان باشد.
و چرا که نه؟ شاید در فرستی مناسب که جمع قوام یافت، این فانتزی ذهنی امروز نیز تحقق یابد.
ورودی 67
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 08:33 ب.ظ
خسته نباشید بسیار زیبا و دلنشین بود به سبک آکادمی تنظیم شده بود از خانم منصوری تشکر میکنیم
به فکر ورودی 67 هم باشید به امید دیدار در گردهمایی سوم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logoساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic