دانشجویان ورودی 62 و 63 دانشکده علوم اجتماعی علامه

فرم عضویت در کمیته ها

نویسنده :دوست اول
تاریخ:پنجشنبه 29 خرداد 1393-08:34 ق.ظ

و امروز فرصتی فراهم شده است تا خود را متعلق به جمعی بدانیم که از دیر زمان با هم آَشنایییم.

این حق ماست که در این فضای بی اعتمادی این زمانه، دوستانی داشته باشیم و بتوانیم به آنان اعتماد کنیم. این فرصتیست که کمتر آدم های این روزگار به دست می آورند. پس این فرصت را غنیمت شمرده و از آن در جهت بهبود شرایطمان استفاده می کنیم. در شادی های یکدیگر سهیم می شویم و غصه هامان را با هم تقسیم می کنیم. به یاری یکدیگر می رویم تا گره های زندگی مان را باز کنیم. شاید که این رسم خوب را به فرزندانمان نیز بیاموزیم که می توان مهربان بود و دوست داشت و دوست داشته شد.

اطلاعات امروزمان حاکی از آن است که هر یک از ما توانمندی های فردی و امکاناتی در اختیار داریم که می توانیم در اختیار یکدیگر قرار دهیم.

شاید زمان آن رسیده باشد که توانمندی هامان را نیز همچون مهر بازیافته مان با هم تقسیم کنیم. شاید از این طریق قدرت آن را بیابیم که خواسته ها و نیازهامان را با حمایت آنان که دوستشان داریم و دوستمان دارند برطرف کنیم. شاید از این طریق دنیای کوچکمان را امن تر حس کنیم.

به همین منظور در صدد برآمده ایم تا آنچه داریم را با یکدیگر تقسیم کنیم. یکی از ما قدرت برنامه ریزی دارد. پس به آنان که نیاز به برنامه ریزی دارند، کمک می کند. پژوهشگرانمان، نیازهای پژوهشی دیگر اعضای گروه را برطرف می کنند. بعضی از ما در زمینه های تخصصی اطلاعاتی داریم که لازم است به دیگر اعضای گروه کوچکمان آموزش دهیم. و بعضی دیگر از ما در زمینه کسب و تجارت فعالیت داریم. پس هر چند که همواره مسیر اعتدال را در حرفه خود رعایت کرده ایم، اما این بار منصفانه تر از دیگر کسبه و تجار با دوستانمان رفتار می کنیم. و برخی دیگر قادر به ارائه خدماتی هستیم که دوستانمان در مباحث زندگی شخصی و حرفه ای خود بدان نیاز دارند. پس به کمکشان می شتابیم تا همه با هم شادی های کوچک زندگی را تجربه کنیم.

جمع کوچک ما، خود یک ملت است. ملتی که از همه اقشار جامعه در آن عضویت دارد. از مقامات بلند مرتبه دولت و نظام تا استادان، پژوهشگران و نظریه پردازان علمی و معرفتی. از تاجر و بازرگان تا...

فرم پیوست برای شناسایی توانمندی های اعضای گروه طراحی شده است تا در شرایط لازم بتوانیم با هم در ارتباط باشیم و از حمایت های یکدیگر بهره ببریم.  با تکمیل این فرم یکدیگر را در ایجاد یک تشکل نظام مند یاری دهیم.


فرم عضویت مجمع ورودی های دهه 60 دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

انتشار تمبر اختصاصی کودکان و نوجوانان توسط آقای محمدرضا عرب

نویسنده :دوست اول
تاریخ:سه شنبه 27 خرداد 1393-11:35 ب.ظ


دوست خوبمان محمد رضا عرب در سال 1384 با اخذ مجوز از اداره کل مطبوعات و خبرگزاریهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهنامه تخصصی بین المللی تمبر را  راه اندازی کرد. وی می گوید هدف این ماهنامه که به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می شود اطلاع رسانی در خصوص رویدادهای تمبر ایران و جهان برای علاقمندان به این موضوع در داخل و خارج از ایران می باشد. 

وی معتقد است برخی تمبرها که معمولا در کشورهای مختلف خصوصا کشورهای پیشرفته توسط هنرمندان مشهور خلق می شوند از ارزش هنری بسیاری در بین علاقمندان برخوردارند، لذا معرفی و اطلاع رسانی در این زمینه با توجه به خالی بودن فضای رسانه ای برای پوشش خبری موضوع تمبر دست اندرکاران این ماهنامه را برآن داشته تا علاوه بر اطلاع رسانی در مورد این آثار ارزشمند هنری ، بسیاری از جوانان و نوجوانان کشور را با یک سرگرمی کاملا فرهنگی و هنری و نیز پدید آورندگان این آثار آشنا سازد.

از آنجا که تمبر علاوه بر ایجاد سرگرمی در بین علاقمندان دارای ارزش اقتصادی است لذا بسیاری از تمبر به عنوان یک کالای با ارزش افزوده بالا نام می برند که امکان سرمایه گذاری مطمئن برای خود و فرزندانشان ایجاد می کند.

همچنین جمع آوری تمبر امکان حضور بسیاری از مجموعه داران را برای حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی میسر می سازد به نحوی که با حضور در این نمایشگاه ها خصوصا در کلاس های بین المللی امکان دریافت مدال های رنگارنگ و افتخارات کشوری را برای مجموعه داران فراهم می سازد.

وی در جدیدترین فعالیت فرهنگی ماهنامه تحت مدیریتیش با همکاری شرکت پست برای ترویج فرهنگ تمبر و تمبر شناسی در بین  مردم خصوصا جوانان و نوجوانان چند نمونه تمبر از جمله "تمبر پنگول" را با مشارکت شبکه 5 شرکت پست و ماهنامه تمبر در حوزه کودکان و نوجوانان، تمبر"عزت الله انتظامی" را در حوزه هنر  و "تمبر بانک اقتصاد نوین" را با همکاری این بانک در حوره بانکداری منتشر و در اختیار علاقه مندان در داخل و خارج از کشور قرار داده است.

دوستمان ، محمد رضا عرب می گوید: انتشار این تمبرها با بازارسازی های این ماهنامه از 400 تا 4000 درصد ارزش افزوده داشته که با سرمایه گذاری اندک سرمایه گذاران نتایج مطلوبی برای آنان در پی داشته است.  البته در سطح خارجی تمبر پنگول  و اقتصاد نوین حدود دو یورو ارزش گذاری شده که بسی فراتر از قیمت داخل است.

عرب اعلام می کند که برای سال جاری انتشار چند تمبر جدید نیز در جریان است و علاقه مند است علاوه بر فروش این محصولات در قالب اشتراک تمبر به کودکان و نوجوانان در قالب یک فعالیت فرهنگی آنان را با فعالیت اقتصادی در سطح بین المللی نیز آشنا سازد.

محمدرضا عرب امیدوار است طی برنامه ای بتواند برای همه دوستان، علی الخصوص دوستانی که در مسند مدیریتی سازمان ها صاحب کرسی هستند، آن را تشریح کند.

به نظر می رسد با توجه به فصل تابستان و لزوم پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، فروش "آلبوم تمبر پنگول" به قیمت 30 هزار ریال مطابق عکس هائی که در زیر می آید، برای فروش آماده است.

وی در یاددداشت ارسالی خود ذکر کرده است که انتظار می رود تا دوستانمان در روابط عمومی ها برای خرید آن و اهدا به دانش آموزان(فرزندان کارکنان سازمان های متبوعه) همت کنند تا امکان چاپ سایر شخصیت های کارتونی و نیز تمبرهای دیگر نیز میسر شود.

محمد رضا عرب برای حمایت از صندوق "سیمرغ علامه" 30 درصد از مبلغ فروش هر مجموعه تمبر که از طریق این وبلاگ به فروش برسد را برای این صندوق در نظر گرفته است.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تسلیت به خانم فرهادی

نویسنده :دوست اول
تاریخ:جمعه 23 خرداد 1393-06:48 ب.ظ

سرکار خانم کتابی اعلام کردن:
دوست عزیزمان خانم رقیه فرهادی در غم از دست دادن مادر ( در روز چهارشنبه بیست و یکم خرداد ) به سوگ نشسته است . از خداوند برای آن مرحومه اجر و برای دوست عزیزمان صبر خواستاریمداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عید نیمه شعبان مبارک

نویسنده :دوست اول
تاریخ:چهارشنبه 21 خرداد 1393-09:21 ب.ظ

پیامک نیمه شعبان, پیامک تبریک نیمه شعبان, عید شعبان

 

از مقدم پاک آن ولی سبحان

آن پرده نشین کاخ وحدت امروز

بنمود رخ از پرده و گردید عیان

ولادت امام زمان(ع) مبارک باد

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سخنرانی علمی خانم دکتر رونقی

نویسنده :دوست اول
تاریخ:دوشنبه 19 خرداد 1393-03:22 ب.ظ

سلام و احترام
دوستمان سرکار خانم دکتر رونقی روز 20 خرداد در فرهنگسرای فردوس سخنرانی دارند.
اگر صلاح می دانید مطلب زیر در وبلاگ اعلام شود.
دوستمان سرکار خانم دکتر مهناز رونقی، نویسنده و منقد ادبی، در پی سلسله نشست های "بلور قلم"، این بار به نقد کناب "هست یا نیست؟" به قلم "سارا سالار" ازمجموعه انتشارات "نشر چرخ" می پردازد. این نشست روز 20 خرداد ساعت 17 تا 19 با حضور نویسنده و فرحناز علیزاده دیگر منتقد حاضر در گردهمایی در محل فرهنگسرای فردوس برگزار می شود.
در این نشست آقایان مهام میقانی، مهدی ربی و سینا دادخواه به عنوان منتقد مهمان حضور خواهند داشت.
نشانی: مترو صادقیه/ بلوار فردوس/ بعد از چهار راه مخابرات/ فرهنگسرای فردوس  شماره تماس  44081043داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

حق عضویت پرداختی تا کنون

نویسنده :دوست اول
تاریخ:پنجشنبه 8 خرداد 1393-10:36 ق.ظ

اعضای محترم گروه سیمرغ
سلام
بر اساس مصوبه جلسه گردهمایی نوزدهم اردیبهشت و موافقت اکثریت اعضا با در نظر گرفتن حق اشتراک ماهانه برای هزینه های عمومی گروه، قرار بر آن شد که حق عضویت ماهانه از اردیبهشت 1393برای اعضای گروه در نظر گرفته شود. و در همان جلسه مصوب شد که مبلغ 100.000 ریال به عنوان حق عضویت ماهانه(حق عضویت سالانه مبلغ 1.200.000 ریال) در نظر گرفته شود.
در فاصله زمانی برگزاری جلسه تا امروز ضمن قدردانی از دوستانی که چه در اولین روزهای اعلام مبلغ حق عضویت ها با پرداخت حق عضویت ماهانه خود و یا دیگر دوستانی که در روزهای دیگر با پرداخت حق عضویت های چند ماهه و یا حتی سالانه خود حس مسئولیت خود در قبال تشکیل این گروه را نشان دادند، به اطلاع کلیه اعضا می رساند، دفتری به همین منظور تنظیم شده است که حساب های مالی در آن مشخص می باشد. لذا از این پس از اعلام ارقام و تاریخ پرداخت ها خودداری و تنها به ذکر اسامی افراد به ترتیب تاریخ پرداخت بسنده می کنیم. وضعیت صندوق نیز به صورت ادواری به اطلاع دوستان خواهد رسید.
در پایان خاطر نشان می سازد فیلم و عکس های مراسم گردهمایی روز 19 اردیبهشت تا پایان هفته آینده برای کلیه دوستانی که اعلام تمایل کنند ارسال می گردد. 
شاید که با استفاده از موجودی همین صندوق قادر باشیم برای پذیرایی دوستان در گردهمایی بعدی یا مراحل ثبت "کانون فارغ التحصیلان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه"  را به انجام برسانیم. داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عید مبعث مبارک

نویسنده :دوست اول
تاریخ:دوشنبه 5 خرداد 1393-07:59 ب.ظ

به امر رب خود لبیک گوییم ، به همراه ملائک جمله گوییم ، سلام و رحمت حق بر محمد ، اللهم صل علی محمد و آل محمد
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic